Jeep Cherokee 4.0


< WRÓĆ

Klasyczne oldtimery i youngtimery zyskują coraz większa rzeszę fanów. Nie ma jednoznacznej definicji oldtimera ale można przyjąć że każdy samochód wyprodukowany przed 1980 r. może znaleźć się w tym zaszczytnym gronie .

Według Amerykańskiego Klubu Aut Zabytkowych mianem oldtimera określa się samochody liczące powyżej 25 lat. Większość tego typu aut pochodzi jednak sprzed 1980 r.

Klasyczne samochody przeżywają swój renesans a grono miłośników motoryzacyjnych zabytków stale się powiększa.
Szczególną popularnością cieszą się youngtimery czyli auta, które nie mają za sobą jeszcze aż tylu dekad co klasyczne oldtimery, ale są już na tyle stare, że zastosowane do ich produkcji technologie wyraźnie różniły się od tych stosowanych obecnie.

Zainteresowanie i inwestowanie w Youngtimery cieszy się coraz większa popularnością. To również nasza specjalność

Prace wykonane przy tym egzemplarzu, to: regeneracja mostów napędowych , zabezpieczenie antykorozyjne oraz odrestaurowanie podzespołów mechanicznych

Cztero-litrowy silnik benzynowy pracuje obecnie jak najlepszy szwajcarski zegarek, a automatyczna skrzynia biegów z pewnością przypadnie do gustu nowemu właścicielowi. (Auto zostało wystawione na sprzedaż.)

Poza naprawą i odświeżeniem w stylu klasycznym zafundowaliśmy gruntowne czyszczenie wnętrza. Cherokee, to samochód na lata, czego życzymy nowemu nabywcy!