MOSTY NAPĘDOWE

Zajmujemy się profesjonalną naprawą , regeneracją mostów napędowych do samochodów każdego typu. Nasi pracownicy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie serwisowania mostów napędowych. Wszystkie usługi, które wykonujemy objęte są gwarancją. Większość mostów napędowych jesteśmy w stanie zregenerować w ciągu jednego dnia.

Dla Klientów spoza Warszawy dysponujemy samochodem zastępczym na czas naprawy lub po wstępnym ustaleniu zakresu prac za pośrednictwem kuriera most napędowy dostarczany jest na palecie do warsztatu Auto Kramer – koszt przesyłki kurierskiej jest ustalany indywidualnie, zależy on od gabarytu i wagi mostu napędowego.  Po wykonaniu usługi most napędowy na palecie odsyłamy pod wskazany adres.

Naprawiamy mosty napędowe oraz inne elementy przeniesienia napędu do wszystkich typów samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych, a także do wszelkiego rodzaju maszyn przemysłowych i rolniczych (przekaźniki mocy).

Czytaj również:

WARSZTAT SAMOCHODOWY AUTO KRAMER MIEŚCI SIĘ W WARSZAWIE PRZY ULICY RZEMIEŚLNIKÓW 13 – ZAPRASZAMY

TAGI:

Dyferencjał, Mosty napędowe Warszawa, regeneracja mostów napędowych, naprawa mostów napędowych, Dyferencjały Warszawa, regulacja mostów napędowych, Renowacja oldtimerów, Gwarancja na usługi