BEZGOTÓWKOWE NAPRAWY POWYPADKOWE

Wykonujemy naprawy powypadkowe bezgotówkowo. Naprawy bezgotówkowe dotyczą wyłącznie sytuacji gdy uszkodzony pojazd jest zgłoszony jako szkoda w towarzystwie ubezpieczeniowym. Zaletą  napraw bezgotówkowych  jest nieangażowanie pieniędzy Klienta. Likwidujemy wszystkie szkody w zakresie ubezpieczenia AC i OC.

Współpracujemy ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi PZUWartaUniqaAllianzGeneraliSamopomocLink4FilarCompensa Liberty Direct  oraz pozostałymi. Dla oszczędzenia czasu naszych Klientów pomagamy w przeprowadzeniu formalności związanych z procedurą zgłaszania szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym. Dodatkowym efektem takiego działania jest uzyskanie niezaniżonej wartości kosztów naprawy, naliczanej przez towarzystwa.

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe rozpoczynane są niezwłocznie, ponieważ możemy bezpiecznie zaangażować własne środki finansowe na zakup materiałów, części zamiennych i robociznę.

 

JAK DZIAŁAMY?
Przyjeżdżamy na wskazane przez Ciebie miejsce z lawetą i samochodem zastępczym
Transport uszkodzonego samochodu i auto zastępcze jest GRATIS!
Oględziny uszkodzonego samochodu wykonane są warsztacie Auto Kramer ja również wszystkie inne niezbędne czynności związane z dokumentacją ubezpieczeniową. Ty o nic się nie martwisz!
Naprawa samochodu jest wykonana bezgotówkowo. Rozliczamy się bezpośrednio z towarzystwem ubezpieczeniowym, więc Państwo nie tracą czasu na zbędne formalności!
Po naprawie samochodu umawiamy się na dogodny dla Państwa termin i miejsce i tam podstawiamy auto, odbierając jednocześnie samochód zastępczy.

Naprawy bezgotówkowe stanowią wygodną, szybką i profesjonalną metodę likwidacji szkód samochodowych. 

WARSZTAT SAMOCHODOWY AUTO KRAMER MIEŚCI SIĘ W WARSZAWIE PRZY ULICY RZEMIEŚLNIKÓW 13 – ZAPRASZAMY